Not known Details About Тварини
Not known Details About Тварини
Blog Article
● Новонароджений кенгуру може поміститися в чайній ложці.
Материнського молока малому зайцю вистачить на тиждень. У житті зайців тиждень – великий термін. Може статися, що зайчиху вб’ють або з’їдять. Але зайченя не згине. Зайчихи-білячихи, що живуть в одній місцевості, годують потомство спільно: хто кого знайде. Інша річ русачихи. Їх зайчата лежать в гнізді. І годує потомство тільки власна мати. Звідки така різниця?
Якщо знаєте ще якісь цікавинки про тварин – пишіть у коментарях нижче.
Все життя лінивці проводять на деревах. Вони подовгу висять на сучках, вчепившись у них потужними кігтями всіх чотирьох лап.
Правда це чи ні, але бегемоти ніколи не забувають про підступність зубастих ящірок.
● Від бджолиних укусів помирає більше людей ніж від зміїних.
Зоологія — наука, що вивчає світ тварин та їх взаємозв'язки з навколишнім Тварини середовищем. Зоологія являє собою цілу систему наукових дисциплін, кожна з яких має своє завдання і свої об'єкти дослідження. Протозоологія вивчає одноклітинних тварин, гельмінтологія — паразитичних червів, карцинологія — ракоподібних, арахнологія — павукоподібних, ентомологія — комах, малакологія — молюсків, іхтіологія — риб, батрахологія — земноводних, герпетологія — плазунів, орнітологія — птахів, мамаліологія — ссавців.
визначення величин можливо в певний часовий період або при конкретних обставинах;
Звуки, що видаються китообразными. Доведено, що групи тварин спілкуються з допомогою різних пісень і клацань.
БДСМ: розшифровка абревіатури, правила безпеки, основні принципи, теорія і практика
● Висушені яйця (ікра) морської креветки можуть зберігатися роками, але щойно потрапляють у воду, «вилуплюються» через кілька годин.
Батьки в усьому допомагають своїм дитинчатам. Вилизують їх з ніг до голови, очищаючи від найменших пилинок. Адже самі лисенята ледь-ледь можуть почухатись. Навіть коли діти починають виходити з нори, дорослі лисиці допомагають їм чиститись. Поступово, багато чому навчившись у батьків, дитинчата відчувають все більшу самостійність.
Характерною ознакою типу, окрім відсутності целома, є надзвичайно складний життєвий цикл, що поділяється на шість стадій.
Всіх тварин можна розділити за ознакою переваги джерела живлення: